Wirtualny Adres dla Twojej firmy

Często wyjeżdżasz, dużo podróżujesz a może chcesz, aby Twój adres zamieszkania nie był adresem powszechnie znanym? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, to WIRTUALNY ADRES . Inna nazwa tj usługi to WIRTUALNE BIURO. Czym tak naprawdę jest i co wchodzi w skład usługi?

Podpisana umowa upoważnia Cię do zarejestrowania swojej działalności pod adresem naszego biura. Co zyskujesz? Zyskujesz obsługę recepcji w godzinach pracy biura czyli od 9:00 do 17:00.

Po podpisaniu umowy przypisujemy Ci indywidualną szafkę, w której będą Twoje listy i paczki. Teraz podajesz nasz adres, jako własny adres korespondencyjny. My na podstawie Twojego upoważnienia odbieramy Twoją korespondencję. Listy mogę być otwierane i skanowane.

Nie pilnuj listonosza i nie stresuj się czy kurier Cię zastanie. Przyjdź, podpisz umowę i ciesz się z niezależności. Podróżuj dookoła świata, a i tak będziesz czytał na bieżąco przychodzącą korespondencję. 

Jeżeli chcesz dopytać o szczegóły, zadzwoń lub napisz do nas. Możesz również przyjść aby obejrzeć nasze biuro – ono nie jest wirtualne 😉

Mamy przestrzeń open space z biurkami do pracy.

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *