Zalety pracy w Biurze Coworkingowym

Zaczynasz poszukiwanie biuro dla swojej firmy? Marzysz o dekoracjach, wystroju, meblach, które zostaną wykorzystane do wyposażenia twojego biura czy może poszukujesz miejsca aby w spokoju pracować. Bez względu na to czy jesteś na początku swojej drogi na swoim czy prowadzisz firmę już jakiś czas warto zastanowić się jakie korzyści przyniesie Ci praca w biurze coworkingowym.

Coworking – tłumacząc dokładnie oznacza pracę wspólną. Czy faktycznie tak jest? Będziemy pracować wspólnie.. ale z kim? Pracujemy wspólnie ale osobno. Mamy jedną wspólną przestrzeń do pracy. W naszym biurze podzieloną na 6 indywidualnych biur oraz przestrzeń open spece na której są zaaranżowane stanowiska do pracy. Wspólna jest też recepcja – obsługuje klientów dla wszystkich najemców, odbiera paczki i korespondencję.

Wspólną mamy również kuchnię. Kuchnia sercem domu, tak się mówi. Kuchnia często też jest sercem biura coworkingowego. Możemy porozmawiać, doradzić się. Kuchnia jest w pełni wyposażona. Nie musisz przynosić własnego kubka (chyba, że masz taki bez którego herbata nie smakuje tak cudownie). W naszej kuchni znajdziecie czajnik, lodówkę, mikrofalówkę, toster. Kawa i herbata też jest. Jestem miłośniczką picia herbaty. Możecie pić codziennie inny smak 😉 (Gościnność to podstawa w naszym biurze 🙂

W dobie gdy wiele osób wykonuje swoją pracę zdalnie, biuro coworkingowe daje pewnego rodzaju odskocznię. Nie jesteśmy zamknięci tylko w domu. Wychodzimy, rozmawiamy. Wykonujemy swoją pracę też bardziej efektywnie (o tym na pewno napiszę osobny artykuł). Na 100% łatwiej zachować balans pomiędzy pracą a… czasem po pracy.

Możliwość obniżenia kosztów wynajęcia samodzielnie biura to chyba największa zaleta coworkingu. Samodzielne biuro to nie tylko koszt czynszu. Dochodzą nam koszty za opłaty licznikowe, bieżące utrzymanie biura, sprzątanie. Czasami ciężko przewidzieć jakiego rzędu będą to koszty. Biuro coworkigowe daje Ci pełną przejrzystość. Stały miesięczny koszt – jedna faktura. Nie musisz na start zakupić biurka, krzesła, oświetlenia itp.

Kolejna zaleta to bezpłatny dostęp do Internetu oraz sprzętu biurowego. To elementy bardzo ważne szczególnie na początku drogi biznesowej. Koszty poniesione na początku non stop się mnożą. W naszym biurze bezprzewodowo korzystasz z internetu. Podłączasz się również bezprzewodowo do urządzenia, dzięki któremu możesz drukować, skanować czy kserować.

Możliwość rejestracji firmy na adres ADVancer. O tym więcej pisałam już w poprzednim artykule, zobacz https://advancer.com.pl/wirtualny-adres-dla-twojej-firmy/ Adres możesz wykorzystać również na wizytówkach czy materiałach marketingowych.

W ADVancer coworking masz dwie opcje do wyboru:

  1. Indywidualne biuro serwisowane
  2. Biurko do pracy na open space

Biuro jak sama nazwa wskazuje jest indywidualne. Zamykasz drzwi i działasz. Możesz zostawić porozkładane rzeczy, nikt niepożądany nie ma do nich dostępu.

Biurko na open space – masz zamykany kontenerek, bądź szafkę na kluczyk. Biurko ustawione w przestrzeni wspólnej możesz również wynająć na godziny albo wykupić abonament z odpowiednia ilością dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *